בני הנפילים קסנדרה קלייר סיקור סדרה

עיר של עצמות- בני הנפילים אחד . קסנדרה קליי קליירי בת שש עשרה, והיא יצאה לצאת לבלות עם חברה סיימון . אבל מפגש אחד עם חבורת נערים גורם לה לגלות שסיפורי האגדות אמיתיים. יש אנשי זאב, ערפדים מכשפים, פיות ושדים. ויש גם ציידי צללים, ארגון סודי של אנשים עם דם מלאכים שאחראים לשמור על הסדר בעולם הצללים. קליירי מגלה שהיא חלק מציידי הצללים, ולא סתם. היא ביתו של ולנטיין מורגנשטרן, סוג של וולדמורט שדוגל בטוהר הדם ובהשמדת כל יצורי העולם התחתון.
ולנטיין מחפש את גביע התמותה, אחד מחפצי הכוח של המלאכים (הקבלה להורקרוקיסים), אמא של קליירי החביאה אותו היכן שהוא, ועל כן ולנטיין חיפש את אמא של קליירי. אמא של קליירי הרדימה את עצמה.
כמו כן קליירי התאהבה בצייד צללים בשם גייס. לקראת סוף הספר היא מגלה שהוא אחיה, וואט!! ..
עיר של אפר בני הנפילים 2 קסנדרה קלייר קליירי מסתגלת לחייה כציידת צללים ולעובדה שהיא ביתו של ולנטיין. סיימון מסתגל לחיו כערפד. מרבית הספר מוקדש לחיים הפרטיים של הגיבורים ושאר דמויות המשנה, יש כמה אזכורים לקרבות נגד ולנטיין. אמא של קליירי עדיין מורדמת, ובסוף הספר מופיעה אישה מסתורית שאומרת לקליירי שהיא יכולה לעזור לה להעיר את אמא שלה.
עיר של זכוכית בני הנפילים קליירי וסיימון מגיעים לאלקינטה, עיר הבירה של מדינת ציידי הצללים אידריס, שם האינקוויזטור כולא את סיימון, חושד בו שהוא מרגל. קליירי מצליחה להשיג את הספר הלבן ולהעיר את אמא שלה. שוכני התחתיות מתאחדים עם ציידי הצללים למלחמה בולנטיין בעזרתה של קליירי, שיכולה לייצור רונות חדשות. ולנטיין מזמן את המלאך רזיאל והורג את גייס. קליירי הורגת את ולנטיין, ומבקשת מהמלאך שיחזיר את גייס לחיים. אה, ואם דאגתם .לסיימון הוא שוחרר מהכלא .קליירי מגלה שגייס הוא לא אחיה.
עיר של מלאכים נופלים בני הנפילים 4 לילית חודרת לעולם בני התמותה. כיוון שגייס מת, הוא פגיע לתקיפה ולילית חודרת לו למחשבה. אלק ומגנוס בחופשה רומנטית באירופה, והמסדר מזמן אותם בעקבות סידרת תקיפות .אמא של קליירי ולוק מתארסים. מסתבר שלילית היא אימא של ג'ונתן אח של קליירי, והיא מחזירה אותו לחיים בעזרת גייס קליירי וסיימון ללא ידיעתם. סיימון משמיד את לילית, וגונתן וגייס מחוברים זה לזה. ככה הספר נגמר ..
ני הנפילים זו סידרה סוחפת, קראתי את כל הספרים כמה פעמים. במהלך השבת קראתי שוב את ארבעת הספרים הראשונים בשביל הביקורת, כל הארבע בשבת אחת. עלילה סוחפת מרתקת שווה קריאה

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s